تدريس خصوصي

كسب درامد از تدريس خصوصي

همانطور كه مي دانيد، در ايام تابستان به نسبت ساير ايام سال تقاضا براي تدريس خصوصي كمي كاهش مي يابد. در اين ايام درآمد مدرسين هم از تدريس خصوصي كمتر خواهد شد. در اين مقاله سعي شده راهكارهايي براي كسب درآمد از تدريس خصوصي در ايام تابستان ارائه گردد.

1- تدريس خصوصي زبان انگليسي: اگر مدرس زبان هستيد و در طول سال تحصيلي هم در زمينه آموزش و تدريس زبان فعاليت داشته ايد، به احتمال زياد در ايام تابستان هم براي برگزاري كلاسهاي تدريس خصوصي و جذب شاگرد مشكلي نداريد. چون به هر حال در ايام تابستان تعداد زيادي از دانش آموزان و دانشجويان در زمينه يادگيري زبان انگليسي و ساير زبانهاي خارجي به ارائه خدمات نياز دارند. اگر در طول ترم در زمينه تدريس ساير دروس فعاليت مي كرديد در ايام تابستان مي توانيد زبان انگليسي را براي پايه هاي پايينتر كه توانايي تدريس به آنها را داريد تدريس كنيد.

2- تدريس خصوصي رياضي به صورت تقويتي: در ايام تابستان مي توانيد براي شاگردهاي قبلي خودتان كلاسهاي تدريس خصوصي رياضي را به صورت تقويتي برگزار كنيد. بسياري از دانش آموزان و دانشجويان در درس رياضي اشكال دارند و اگر به آنها پيشنهاد بدهيد كه در ايام تابستان هفته اي يك يا دو جلسه كلاس رياضي براي آنها برگزار كنيد و پايه رياضي آنها را تقويت كنيد از اين پيشنهاد استقبال مي كنند. مي توانيد با شاگرد خودتان درس رياضي سال بعد را شروع كنيد تا در ترم بعد در اموزش و يادگيري آن موفقتر باشد.

3- تدريس خصوصي امتحانات شهريور ماه: بسياري از دانش آموزان و دانشجوياني كه موفق به پاس كردن درسهاي خودشان نشده اند در ترم تابستان و در شهريور ماه دوباره امتحان مي دهند. شما اگر در همين سايت (ايران مدرس) آگهي تدريس داريد مي توانيد در آگهي تدريس خودتان امحتانات شهريور ماه را ذكر كنيد و در اين زمينه فعاليت داشته باشيد. بسياري از دانشجويان دانشگاه آزاد و غيرانتفاعي و حتي دانشجويان دانشگاههاي دولتي ترم تابستاني بر مي دارند و مي توانيد خدمات تدريس خصوصي را به آنها ارائه دهيد.

4- تدريس خصوصي دروس كنكوري: در ايام تابستان مي توانيد در زمينه آموزش و تدريس دروس كنكوري هم فعاليت داشته باشيد. دروس كنكوري تابستان و غير تابستان نمي شناسد. دانش آموزاني كه براي كنكور مطالعه مي كنند حتي در ايام تابستان نيز مطالعه خودشان را قطع نمي كنند. بنابراين در ايام تابستان مي توانيد خدمات تدريس خصوصي را در زمينه كنكور هم ارائه دهيد. نكته جال توجه اين است كه وقتي در گوگل عبارت "تدريس خصوصي كنكور" را جستجوي مي كنيد اولين سايتي كه به شما پيشنهاد داده مي شود ايران مدرس است. بنابراين با ثبت آگهي تدريس در اين وب سايت مي توانيد به راحتي در زمينه كنكور شاگرد جذب كنيد و اگهي تدريس كنكور شما در معرض ديد متقاضيان تدريس دروس كنكوري قرار خواهد گرفت.

5- تدريس خصوصي رشته هاي ورزشي و موسيقي: فعاليتهاي ورزشي و فوق برنامه در ايام تابستان به اوج خود مي رسد. اگر مي توانيد يكي از رشته هاي ورزشي را آموزش دهيد در ايام تابستان مي توانيد در اين زمينه فعاليت داشته باشيد. آموزش و تدريس موسيقي هم در اين ايام با اقبال خوبي روبه رو است. دانش آموزان و دانشجوياني كه در طول سال تحصيلي نتوانسته اند در اين زمينه ها فعاليت داشته باشند در تابستان به يادگيري و آموزش رشته ورزشي و موسيقي مورد علاقه اشان روي مي آورند. در اين ايام شما مي توانيد در زمينه اموزش و تدريس ورزش و موسيقي فعاليت داشته باشيد و درآمد كسب نمائيد.

براي كسب درامد از تدريس خصوصي و آموزش و تدريس در تابستان علاوه بر موارد گفته شده بايد خوب تبليغ و بازاريابي كنيد. يكي از بهترين راهكارها درج آگهي تدريس در همين سايت (ايران مدرس) است. سايت ايران مدرس تا تير 95 بيش از  13500 مدرس ثبت نامي دارد. تا مرداد 95 تعداد مدرسين ايران مدرس به نزديك 14000 مدرس هم خواهد رسيد. ايران مدرس پربازديدترين سايت تدريس ايران است و در ايام امتحانات بازديد روزانه آن به 25000 بازديد در روز هم مي رسد. ايران مدرس از نظر گوگل هم كاملا بهينه است. سايت ايران مدرس در نتايج جستجوي گوگل براي عبارتهاي شامل "تدريس خصوصي" در صفحه اول نتايج قرار دارد.

براي ثبت آگهي تدريس در ايران مدرس در بالاي همين صفحه بر روي عبارت عضويت در سايت كليك نموده و پس از ثبت نام و ورود به كنترل پنل آگهي تدريس خودتان را درج كنيد. درج آگهي تدريس در ايران مدرس رايگان است. تنها در صورت تمايل مي توانيد با پرداخت هزينه مناسبي آگهي خودتان را ويژه كرده و بازدهي آن را افزايش دهيد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ تير ۱۳۹۵ساعت: ۰۸:۲۸:۱۳ توسط:امين موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :