تدريس خصوصي

چرا كلاسهاي تدريس خصوصي

اگر اين سوال كه "چرا از كلاسهاي تدريس خصوصي استفاده كنيم؟" براي شما هم مطرح است اين مطلب را بخوانيد. در موارد زير استفاده از كلاسهاي تدريس خصوصي مي توانيد مفيد و موثرباشد:

1- داشتن غيبت در كلاسهاي تدريس مدرسه يا دانشگاه: اگر به هر دليلي نتوانستيد در كلاسهاي تدريس مدرسه و دانشگاه شركت نمائيد، با شركت در كلاسهاي تدريس خصوصي مي توانيد آن را جبران كنيد. البته به اميد كلاسهاي خصوصي غيبت نكنيد و اگر دليل موجهي داشتيد و غيبت كرديد آنگاه استفاده از كلاسهاي خصوصي را مد نظر داشته باشيد.

2- كيفيت پايين تدريس مدرس و معلم در مدرسه و يا استاد در دانشگاه: گاها پيش مي آيد كه مدرس، معلم يا دبير و استاد شما خوب تدريس نمي كند و با وجود اينكه شما به صورت مرتب در كلاسهاي مدرسه يا دانشگاه حاضر مي شويد، با اين وجود مطلب را متوجه نمي شويد. در اين حالت نيز استفاده از كلاسهاي تدريس خصوصي مفيد و موثر است.

3- داشتن ضعف در يك يا چند درس يا در بعضي از مباحث يك درس: در حالتي كه در يك يا چند درس اشكال داريد و يا در مباحثي از يك درس اشكال داريد نيز كلاسهاي خصوصي مي تواند مفيد باشد. در اين حالت خودتان درس را مي خوانيد و براي رفع اشكال مي توانيد چند جلسه محدود از كلاسهاي تدريس خصوصي استفاده كنيد.

4- عدم توانايي در حل تمرين و مسئله: در بسياري از اوقات دانش آموزان و دانشجويان درس را به خوبي ياد مي گيرند ولي در حل مسائل و تمرينها ناتوان هستند. در چنين حالتي هم مي توان از كلاسهاي تدريس خصوصي استفاده كرد و بعد از يك توضيح مختصر در مورد درس، بيشتر وقت كلاس را به حل تمرين و مسئله اختصاص داد.

5- داشتن اشكال در تست زني در ايام مطالعه براي كنكور: اگر براي كنكور مطالعه مي كنيد و درسها را خوب ياد نمي گيريد و با درس را خوب ياد مي گيريد و خوب نمي توانيد تست بزنيد، از مدرسين خصوصي تدريس كنكور مشورت بگيريد و كلاسهاي خصوصي را با آنها هماهنگ كنيد. براي مشاهده ليست مدرسين تدريس كنكور بر روي عبارت تدريس خصوصي كنكور كليك كنيد.

6- نداشتن فرصت كافي براي خواندن درس: اگر براي تمام كردن درس وقت كافي نداريد و يا مثلا براي هدف خاصي مي خواهيد زبان انگليسي را سريعتر ياد بگيريد و يا در ايام امتحانات براي حل تمرين و مسئله وقت كافي نداريد، در اين حالت نيز يك مدرس خصوصي خوب كه بر مبحث مسلط باشد خيلي سريع مي تواند مطلب را براي شما جمع كند.

7- قصد ايجاد تحول در تحصيل و موفقيت تحصيلي: اگر در ترم حاضر قصد داريد معدل خودتان را افزايش دهيد و در نحوه درس خواندن خودتان تحولي ايجاد كنيد، در اين حالت نيز يك مدرس خوب كه پشتيبان شما باشد و در عين حال در پيشرفت تحصيلي و ياد گرفتن درس به شما كمك كند بسيار مفيد و موثر خواهد بود. اگر ترمهاي قبل نتيجه خوبي نگرفته ايد، در ترم پيش رو براي موفقيت در تحصيل از كلاسهاي تدريس خصوصي استفاده كنيد.

براي مشاهده ليست مدرسين ثبت نامي در وب سايت حاضر (ايران مدرس) بر روي عبارت تدريس خصوصي كليك كنيد.

سايت ايران مدرس تا تير 95 بيش از  13500 مدرس ثبت نامي دارد. تا مرداد 95 تعداد مدرسين ايران مدرس به نزديك 14000 مدرس هم خواهد رسيد. ايران مدرس پربازديدترين سايت تدريس ايران است و در ايام امتحانات بازديد روزانه آن به 25000 بازديد در روز هم مي رسد. ايران مدرس از نظر گوگل هم كاملا بهينه است. سايت ايران مدرس در نتايج جستجوي گوگل براي عبارتهاي شامل "تدريس خصوصي" در صفحه اول نتايج قرار دارد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ تير ۱۳۹۵ساعت: ۰۸:۲۸:۴۴ توسط:امين موضوع:

نظرات
نام : manicure     ایمیل : [ آدرس ایمیل ]     سایت : [ آدرس وبسايت ]
متن : Since the admin of this web site is working, no doubt very quickly it will be famous, due to its feature contents.
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :